შევხედავ ქართულ ოცნებას. მე კობახიძის გუნდის წევრი არა ვარ, მე ბატონი ბიძინას [ივანიშვილის] გუნდის წევრი ვარ და ბატონ ბიძინას რა მონაკვეთზე და სადაც იტყვის, მე მის გვერდით ყველა სამუშაოს შევასრულებ, რაც იქნება ჩემზე დაკისრებული. იყო ჯგუფი, რომლებიც, როგორ გითხრათ, მონოპოლიურად მართავდნენ პარლამენტს და აქედან გამომდინარე ყველა პრობლემები მე მგონი აქედან დაიწყო. ბატონი ბიძინა უნდა ნახოთ თქვენ უმრავლესობის სხდომაზე, თუ როგორ ვირტუოზულად მართავს ის სხდომას. თვითონ ბატონი ბიძინაა მმართველი, თორემ ქართული ოცნება დიდი ხნის დაშლილი იქნებოდა.
1. "ბრიყვულ განცხადებას ბრიყვები აკეთებენ, ხართ ბრიყვი?" — თეა წულუკიანი მამუკა ყურაშვილს6699 ნახვა
2. პარლამენტთან აქციაზე, სადაც თეა წულუკიანის კომისიის მიერ 2008 წლის ომის გმირების შეურაცხყოფას აპროტესტებენ, 2 მონაწილე დააკავეს1812 ნახვა
3. ეროვნულმა ბანკმა ლარის ახალი კურსი დაადგინა1726 ნახვა
4. თენგიზ შარმანაშვილი: შემოჭრა ჩრდილოეთიდან [რუსეთიდან] მოხდა იმის გამო, რომ როკის გვირაბთან სამხედროებს თავისი ამოცანა არ შეასრულებინეს1339 ნახვა
5. ზაზა გოგავა: "გამორიცხული იყო [ომის თავიდან აცილება]"1226 ნახვა
რა წერია MEGOBARI აქტში?