დავრჩეთ სახლში და მივცეთ საშუალება ჩვენს მღვდელმთავრებს, რომ დისტანციურად, ტელევიზიის საშუალებით ვიყოთ ჩართული ლოცვაში და წირვაში. აი, ეს არის ჩემი რეკომენდაცია. იგივე, რომ ჩვენ დავიცვათ მათი ჯანმრთელობა, ჩვენი ჯანმრთელობა, ჩვენს ირგვლივ მყოფი ადამიანების ჯანმრთელობა.
ეს იქნება, კიდევ ერთხელ, ჩემი თხოვნა უმორჩილესი და რეკომენდაცია მოსახლეობისადმი.
რაც ნაკლებად შევიკრიბებით და რაც ნაკლები ადამიანები შეიკრიბებიან, მით დიდია შანსი იმისა, რომ ჩვენ არ შევიდეთ ფართომასშტაბიან ეპიდემიაში და ამით თავიდან ავიცილოთ მოსახლეობის მეტი ავადობა და თავიდან ავიცილოთ, რაც მთავარია, გარდაცვალება.
ამის შესახებ ამირან გამყრელიძემ ბრიფინგზე განაცხადა, როცა საეკლესიო დღესასწაულების მოახლოებას განიხილავდა. მან მოუწოდა მოსახლეობას, რომ დარჩეს სახლში.
1. "ბრიყვულ განცხადებას ბრიყვები აკეთებენ, ხართ ბრიყვი?" — თეა წულუკიანი მამუკა ყურაშვილს7095 ნახვა
2. პარლამენტთან აქციაზე, სადაც თეა წულუკიანის კომისიის მიერ 2008 წლის ომის გმირების შეურაცხყოფას აპროტესტებენ, 2 მონაწილე დააკავეს1916 ნახვა
3. ეროვნულმა ბანკმა ლარის ახალი კურსი დაადგინა1742 ნახვა
4. თენგიზ შარმანაშვილი: შემოჭრა ჩრდილოეთიდან [რუსეთიდან] მოხდა იმის გამო, რომ როკის გვირაბთან სამხედროებს თავისი ამოცანა არ შეასრულებინეს1345 ნახვა