უკვე მეშინია დრო ვთქვა, თუ როდის დამთავრდება, იმდენჯერ მოხდა ვადის გადაწევა. პირველად, როდესაც სამუშაოები დაიწყო, პრობლემას წარმოადგენდა ის, რომ მშენებლობის პროცესში არსებული ბაქანი, არ ექვემდებარებოდა რეაბილიტაციას და საჭიროება მოითხოვდა, რომ მთლიანად ახალი პროექტი განხორციელებულიყო.
რა თქმა უნდა, ჩვენ ავიღეთ ეს პასუხისმგებლობა. არავის არ ჰქონდა იმის სურვილი, რომ რაღაც გაერისკა, იმიტომ, რომ აქ ადამიანების სიცოცხლეზეა საუბარი და შესაბამისად, ახალი პროექტი განვახორციელეთ, რამაც ძალიან დიდი დრო წაიღო.
ამის შემდეგ კომპანია ჩვეულ რეჟიმში აგრძელებს სამუშაოებს. დაახლოებით 15 აგვისტოსთვის უნდა მორჩენილიყო სამუშაოები, თუმცა კომპანიამ მოითხოვა რამდენიმე კვირით ვადის გადაწევა და ჩვენ დავთანხმდით ამას, იმიტომ, რომ ფაქტობრივად, ყველაფერი ბოლოშია გასული და ძალიან მალე უნდა დამთავრდეს.
2. ლაშა პაპაშვილის ფერმა "ყვარლის ბაგა", რომლის რძესაც "სოფლის ნობათი", "სანტე" და "აგროჰაბი" ყიდულობს — ძროხას ქათმის ნაკელს აჭმევდა3162 ნახვა
ნიკოლოზ სამხარაძე: იმედი მაქვს, წელს თუ არა, მომავალ წელს, მოლაპარაკებები გაიხსნება, რათა 2030 წელს გავხდეთ ევროკავშირის წევრი