იმხელა პასუხისმგებლობა მაქვს აღებული ამ ქალაქისა და ხალხის წინაშე, მერწმუნე, კახა კალაძე თავის გუნდთან ერთად არ მიიღებს ისეთ გადაწყვეტილებას, რომელიც საფრთხისშემცველი იყოს, თუნდაც მინიმალურად, ერთი პროცენტითაც პრობლემები შეუქმნას მოსახლეობას.
რომელი პროექტი ყოფილა დედაქალაქის მერიას განეხორციელებინოს, რომელიც საფრთხისშემცველია საზოგადოებისთვის ან მოსახლეობისთვის, ერთი პროექტი მითხარი.
ასე უპასუხა მერმა ანტიკორუფციული მოძრაობის წევრს. მოძრაობა ავლაბარში დაგეგმილ 18-სართულიანი სავაჭრო სახლის მშენებლობას აპროტესტებენ. მათი თქმით, ეს საფრთხისშემცველია, როგორც მეტროსადგურისთვის, ასევე, ადგილობრივებისთვის.
2. ლაშა პაპაშვილის ფერმა "ყვარლის ბაგა", რომლის რძესაც "სოფლის ნობათი", "სანტე" და "აგროჰაბი" ყიდულობს — ძროხას ქათმის ნაკელს აჭმევდა6546 ნახვა
3. პარლამენტთან აქციაზე, სადაც თეა წულუკიანის კომისიის მიერ 2008 წლის ომის გმირების შეურაცხყოფას აპროტესტებენ, 2 მონაწილე დააკავეს1994 ნახვა