ძალიან ბევრი კრიტიკა მოვისმინეთ, რომ თითქოს, პოლიციამ გადაამეტა. ესაა სიცრუე, ეს არის სისულელე, ვინ დაიწყო ძალადობა? ძალადობა დაიწყო ნაციონალური მოძრაობის ახალგაზრდულმა ფრთამ. მათი სახელები და გვარები ყველამ ვიცით, ე.წ გირჩის მოძრაობამ, ამ ჯაფარიძემ, პროვოკატორის მოძრაობამ და ფრანკლინის კლუბის ანარქისტებმა. რამდენიმეს ფოტო ვნახე, გაოგნებული დავრჩი, რაღაც სატანისტების ფორმები ეცვათ რამდენიმე ადამიანს, ახალგაზრდებს. მე არ მინდა, მათი სახეები ვაჩვენო, მაგრამ ეს არის შემაშფოთებელი.
იტყუება პრემიერმინისტრი და აცხადებს, რომ თითქოს აქციაზე ძალადობა არა შინაგან საქმეთა სამინისტრომ და სპეციალური რაზმის ჯგუფებმა, არამედ გირჩი — მეტი თავისუფლებას წევრებმა და ფრანკლინის კლუბმა დაიწყო.
1. "ბრიყვულ განცხადებას ბრიყვები აკეთებენ, ხართ ბრიყვი?" — თეა წულუკიანი მამუკა ყურაშვილს7152 ნახვა
2. ლაშა პაპაშვილის ფერმა "ყვარლის ბაგა", რომლის რძესაც "სოფლის ნობათი", "სანტე" და "აგროჰაბი" ყიდულობს — ძროხას ქათმის ნაკელს აჭმევდა2128 ნახვა
3. პარლამენტთან აქციაზე, სადაც თეა წულუკიანის კომისიის მიერ 2008 წლის ომის გმირების შეურაცხყოფას აპროტესტებენ, 2 მონაწილე დააკავეს1953 ნახვა
რა შემთხვევაში შეძლებს საკონსტიტუციო სასამართლო პარტიის აკრძალვას?