წარმოუდგენელია, როდესაც საზღვარს კვეთს ასეთი ადამიანი და არა რიგითი ტურისტი, რომ სპეცსამსახურებმა არ იცოდნენ, ვინ გადმოდის და კვეთს საზღვარს.
ბუნებრივია, ეს ყველაფერი შეთანხმებული იყო რუსეთის მთავრობასთან. აქ, ეჭვის შეტანა ძალიან რთულია, რომ მოხალისედ ჩამოვიდა ეს ადამიანი და მის შესახებ ძალოვანმა სტრუქტურებმა არ იცოდნენ, ეს ყველაფერი, მომზადებული პროექტი იყო. რასაც, ახლა, ცესკო ამბობს, ეს მხოლოდ და მხოლოდ უსუსური თავის მართლებაა. მისმა მონაწილეობამ და სადამკვირვებლო სტატუსმა, კიდევ ერთი სილა გააწნა, ჩვენ დასავლელ პარტნიორებს და ხაზი გაუსვა იმას, რომ საქართველო გადაქცეულია "ფსბ-ს" ფილიალად და, როგორც რუსები იტყვიან, რუსეთის "პრახადნოი დვორია" ჩვენი ქვეყანა.
1. "ბრიყვულ განცხადებას ბრიყვები აკეთებენ, ხართ ბრიყვი?" — თეა წულუკიანი მამუკა ყურაშვილს6574 ნახვა
2. პარლამენტთან აქციაზე, სადაც თეა წულუკიანის კომისიის მიერ 2008 წლის ომის გმირების შეურაცხყოფას აპროტესტებენ, 2 მონაწილე დააკავეს1798 ნახვა