"საქართველოს მთავრობა ისევე როგორც 28 მილიარდს, ასევე ამ ას მილიონს აბსოლუტურად გამჭვირვალედ ხარჯავდა. საინტერესოა, ბატონი ბორელი ფიქრობს, რომ არასამთავრობო ორგანიზაციებმა ეს 100 მილიონიც ასევე გამჭვირვალედ უნდა დახარჯონ თუ "შავ ფულად" უნდა იქცეს? ეს მნიშვნელოვანი კითხვაა, რაზეც პასუხი გვაინტერესებს.
გასაგებია, რომ მათ არც იმის თქმა შეუძლიათ, რომ არჩევნები არ შედგა, რადგან შედგა და ძალიან კარგად იციან. უნდათ, რომ ამ მდგომარეობიდან რაღაცნაირად ნელ-ნელა გამოვიდნენ. გამოძიება პროკურატურაშიც დასრულდება და მის შედეგებსაც იხილავენ. საქართველოს სამართლიან გზას ვერავინ გააჩერებს. საქართველოს არაფერი დააკლდება, ნაბიჯ-ნაბიჯ ევროკავშირის ბევრ ქვეყანაზე წინ არის რიგი პარამეტრებით".
1. "ბრიყვულ განცხადებას ბრიყვები აკეთებენ, ხართ ბრიყვი?" — თეა წულუკიანი მამუკა ყურაშვილს7145 ნახვა
2. პარლამენტთან აქციაზე, სადაც თეა წულუკიანის კომისიის მიერ 2008 წლის ომის გმირების შეურაცხყოფას აპროტესტებენ, 2 მონაწილე დააკავეს1926 ნახვა
4. თენგიზ შარმანაშვილი: შემოჭრა ჩრდილოეთიდან [რუსეთიდან] მოხდა იმის გამო, რომ როკის გვირაბთან სამხედროებს თავისი ამოცანა არ შეასრულებინეს1346 ნახვა